PayPal навмисно затягує вихід на український ринок, - голова Нацбанку

PayPal навмисно затягує вихід на український ринок, — голова Нацбанку Фото: gettyimages.com

"Ми два роки тому назад вели активні перемовини по залученню PayPal до України. Можливо, я помиляюся, але скажу відверто особисту думку: найближчий до України офіс PayPal знаходиться у Польщі і його очолює громадянин нашої сусідньої північної держави. Він, може, й стримує можливість використання цього інструменту, аби наші ІТ-спеціалісти, які працюють на іноземні компанії, не могли через PayPal отримати кошти в Україні", — повідомив Смолій, інформує "Укрінформ". Об этом сообщает atssssss.in.ua со ссылкой на СМИ.

Водночас він додав, що наразі PayPal працює в Україні частково. Зокрема, українці можуть отримувати грошові перекази за допомогою цієї системи та розраховуватися отриманими коштами там, де вона працює.

Нагадаємо, PayPal – міжнародна електронна платіжна система, заснована 1998 року Ілоном Маском. Це найпоширеніший у світі спосіб розрахунків в Інтернеті. PayPal використовують понад 230 млн людей у 190 країнах. Гроші користувачів, введені в PayPal, зберігаються на рахунках в банку Wells Fargo.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/paypal_navmysno_zatyaguie_vyhid_na_ukrainskyy_rynok__golova_natsbanku_296296.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя