24 ДТП за участі службових автомобілів патрульної поліції Чернівців зафіксовано за рік

Причому 10 аварій трапилося з вини інспекторів 24 ДТП за участі службових автомобілів Патрульної поліції зафіксували 2017 року на Буковині, причому 10 аварій сталося з вини самих поліціянтів. Такі дані озвучив т. в. о. заступника начальника УПП в Чернівцях Руслан Рубан. Він також повідомив, що за рік зафіксовано 393 звернення щодо неправомірних дій поліціянтів.

– Силами відділу моніторингу управління Патрульної поліції Чернівців проведено 148 службових розслідувань, у 83 випадках, (тобто у понад 55%) дії правоохоронців визнані неправомірними, 50 поліцейських притягнені до дисциплінарної відповідальності, 33 отримали зауваження, 11 – догани, 3 – суворі догани, 1 – попередження про службову невідповідність, 2 – звільнення, – зазначив Руслан Рубан.

За його інформацією, зафіксовано 10 випадків внесення відомостей за фактом можливого правопорушення патрульних поліціянтів.
фильмы бесплатно

Джерело статті: “http://promin.cv.ua/2017/12/27/24-dtp-za-uchasti-sluzhbovykh-avtomobiliv-patrulnoi-politsii-chernivtsiv-zafiksovano-za-rik.html” Об этом сообщает shakalam.net со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя