Гройсман: ситуацію із затриманим перекладачем хотіли використати для моєї дискредитації

Гройсман: ситуацію із затриманим перекладачем хотіли використати для моєї дискредитації

Володимир Гройсман Об этом сообщает inukrnews.in.ua со ссылкой на СМИ.


КИЇВ. 22 грудня. УНН. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман не виключив, що хтось хотів використати ситуацію із затриманим перекладачем для його дискредитації. Про це він сьогодні сказав під час підсумкової прес-конференції, передає кореспондент УНН.

"Ця ситуація мала місце. І ми знешкодили співробітника спецслужб країни-агресора. І я розумію, що хтось можливо хотів використати цю ситуацію, щоб мене дискредитувати. Наголошую на тому, що на мене це не діє, я буду виявляти будь-які такі прояви і буду публічно про них говорити. Не треба нічого від суспільства приховувати. І всім іншим ворогам передаю привіт", — заявив Прем’єр.

Як повідомляв УНН, СБУ викрила агента російських спецслужб у секретаріаті уряду. Затриманим виявився помічник прем’єр-міністра України Станіслав Єжов, який працював його особистим перекладачем. Співробітники СБУ затримали його на робочому місці.


Джерело статті: “http://www.unn.com.ua/uk/news/1706042-groysman-situatsiyu-iz-zatrimanim-perekladachem-khotili-vikoristati-dlya-moyeyi-diskreditatsiyi”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя