Штовханина у Луцькраді: активіст «Самооборони» продемонстрував «акробатичні» навички


Під час засідання сесії Луцької міської ради активіст «Самооборони» Сергій Рижков попросив слова, втім депутати не надали йому цього права. Коли Рижков покидав зал, у нього виник конфлікт з депутатом Євгенієм Ткачуком, в результаті чого Рижков вистрибнув на стіл, імітуючи падіння від «сильного» удару.

Після того, як двічі не набралося необхідної кількості голосів для права на слово, Сергій Рижков підійшов до трибуни й почав вигукувати своє невдоволення.

Тоді виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт зауважив йому, що варто перестати пропагувати ідеї «руского міра», організовуючи історичні реконструкції на тему «Брусилівського прориву», та не зривати сесію.

Депутати почали обурюватися поведінці радника нардепа та попросили покинути залу.

Коли Рижков виходив із залу, то почав провокував депутатів та вступив у суперечку із депутатом Євгенієм Ткачуком. Рижков підійшов до депутата впритул, тоді Ткачук спробував відмежувати його від себе. Після чого Сергій Рижков артистично стрибнув на сусідній ряд столів, де сидять депутати.
«Ви бачили, що я до нього ледь торкнувся, а мужик, вагою 150 кілограмів, так артистично стрибнув на депутатів. Краще не продавав би дітям порнографію, ніж тут цирки влаштовувати», — сказав Ткачук.

В сесії оголосили перерву.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/shtovkhanyna-v-lutskradi-aktyvist-samooborony-prodemonstruvav-akrob/” Об этом сообщает russword.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя