Парламент Молдови знову підтримав відхилений Додоном закон проти російської пропаганди

Парламент Молдови знову підтримав відхилений Додоном закон проти російської пропаганди Фото: ria.ru

Про це повідомляє Noi.md. Об этом сообщает infokava.in.ua со ссылкой на СМИ.

Запропоновані поправки до Кодексу про телебачення і радіо націлені на забезпечення безпеки інформаційного простору шляхом обмеження мовлення і ретрансляції на території Молдови інформаційно-аналітичних, політичних, військових передач з країн, що не ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення.

До Кодексу про телебачення і радіо буде введено поняття "Інформаційна безпека, що має на увазі комплекс заходів, спрямованих на захист громадян Молдови від дезінформації і маніпуляцій, які йдуть від інших країни. Порушення мовними організаціями нових положень каратиметься штрафом в розмірі до 70 тисяч леїв.

7 грудня 61 голосом парламент Молдови затвердив цей законопроект відразу в двох читаннях. Проте президент Молдови відмовився його підписати.

Додон аргументував це тим, що пропоновані нововведення "суперечать загальноєвропейським нормам свободи слова, а також конституційному праву громадян на доступ до інформації".

14 листопада президент Ігор Додон заявив, що Молдова – нейтральна країна, а тому повинна відмовитися від своїх збройних сил.

Також Ігор Додон заявив, що його країна повинна повернутися до реального стратегічного партнерства з Росією.


Джерело статті: “http://ipress.ua/news/parlament_moldovy_znovu_pidtrymav_vidhylenyy_dodonom_zakon_proty_rosiyskoi_propagandy_238572.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя