Сергій Злючий: "Вчора, 09.07.2016, волонтери-свободівці працювали у..."

Сергій Злючий в facebook:

Вчора, 09.07.2016, волонтери-свободівці працювали у звичному режимі... Готуємося до поїздки у рідну 93-тю бригаду. На прохання наших земляків придбали два ком ... плекти обмундирування і камуфльовані кросівки, також, - дві пари. Трохи раніше отримали замовлені кросівки спецзамовлення... нашого побратима Сергій Петренко . Наші придбання протягом дня коштували 1420грн., до яких треба додати ще 40грн. витрачених на НП за пересилання спецзамовлення. Тож, денні витрати склали 1460грн. Об этом сообщает proukr.in.ua со ссылкой на СМИ.

А ще у штабі відбулася дуже приємна зустріч до нас завітала пані Інна Шугай і для наших військових передала 1000грн. та чималий жмут сплетених у їхній родині патріотичних позначок. Отже протягом дня до нашої волонтерської скарбниці надійшло 1100грн. Уявіть, 100грн., що додані до 1000, мені просто у транспорті дала жінка зі словами - я знаю, що ви волонтер... І таке трапляється... Щиро дякуємо небайдужим камянчанам!

Нарешті, дякуючи депутату міськради від ВО Свобода п. Ігорю МАКСИМОВИЧУ, вдалося прилаштувати для ремонту привезений нами від військових зіпсований генератор. Ремонт триває, але ми впевнені - все буде зроблено.

Шановні земляки, допомогу для Війська можна занести до нашого офісу за адресою м. Камянське Днєпродзєржинск, вул. Широка, буд. 7, оф. 30 другий поверх. Кошти для Війська можна перерахувати на картку у Приватбанку 4149 4378 5322 3749 картка без комісійного збору на імя Омельяненко Іван Вікторович. Контактний тел. 097-508-78-73, Сергій Дмитрович Прохання поширити у групах і приватних аккаунтах! Слава Україні! Слава Героям! Слава Nації!

# zзвітСергій Злючий
Сергій Злючий
Сергій Злючий
Сергій Злючий


ТОП новости

Вход

Меню пользователя