Куди йдуть наші гроші? Корупційний Гайсин

«Придорожні шедеври»

Спонукало до написання цієї статті, типова ситуація котра стається у великому скупченні людей коли незручне місце очікування, провокує та спричинює конфлікт.

Зазвичай водії та пасажири основну увагу звертають на стан дорожнього покриття, який в Гайсині має теж особливу «дешевизну». А от про ступінь облаштування зупинок громадського транспорту думають лише тоді, коли доводиться довго перебувати на них. Тоді вже часу вдосталь все роздивитись, прибрати або насмітити, щось розмалювати чи зламати або поганьбити вандалів.

Мандруючи центральною вулицею міста, кожний з нас бачив шедевр дизайну автобусних зупинок, які потягнули з місцевої казни понад 80000 тисяч гривень.

Дизайн зупинки більше схожий на сучасного виду гробницю «Гуканхамона», з Долини Царів, що до недавнього часу ще називалась Гайсинська міська рада. Автобусна зупинка розчарувала нас, як і все за, що береться останні роки наш місцевий фараон-господарник.

В один зимовий день, ми з дітьми вирішили під’їхати на невелику відстань, скористувавшись для цього місцевим громадським транспортом. На дворі йшов невеличкий сніг в перемішку з дощем, на зупинці було приблизно сім - десять чоловік, і природно, що люди почали шукати куди сховатись від негоди.

А ось і «облом», що нас найбільше шокувало, місця для пасажирів вдосталь було лише для двох пострадянських бухгалтерів, з розмірами п’ятої точки два на два.

Виникає природне запитання навіщо і для кого будувався цей придорожній шедевр, і чому прорахунки горе – підрядників, які не мають ні смаку, ні досвіду у встановлені таких малих архітектурних форм, лягає знову на плечі платників податків.

Для кого облаштовувались автобусні зупинки?

Мабуть чіткої відповіді ми не отримаємо, бо місцевим фараонам наплювати на Правила дорожнього руху, що затвердженні Кабінетом Міністрів України, в яких чітко зазначено, як користуватись зупинками транспортних засобів в тому числі і автобусними.

Автобусна зупинка, являє собою спеціально відведене місце для посадки/висадки пасажирів, які можуть бути обладнані лавами, урною для сміття, графіком дорожнього руху, номерами маршрутів і розкладом, навісом або іншою спорудою з дахом та стінами для захисту від дощу та вітру, пунктом продажу квитків, магазином, туалетом.

А в нашому випадку наголошуємо, що зупинки ПОВИННІ бути обладнанні всім вищезгаданим, бо демонтувавши старі зупинки було встановлено нові. На нові автобусні зупинки з місцевого бюджету виділено чималі гроші, а комфорту для людей так і не видно, штовханина, опльовані бордюри, суцільний дискомфорт.

Вже не один рік, ми бачимо хамське відношення нашого міського голови до виконання своїх службових обов’язків. Мабуть Вам Анатолій Ілліч треба з чорної волги пересісти на громадський транспорт, щоб бути ближче до народу, тоді такі зупинки не будуть з’являтись в місті.

Очевидна річ, що все в нашому містечку робиться не для благополуччя нашого життя, а лише для реалізації міського бюджету, бо дуже він має вигляд «золотого меду» в очах трутнів, які десятиліттями осіли в міській раді.

Шановний Анатолій Ілліч, Ваш консервативний підхід до керування містом, вже набрид всім. Погано Ви цікавитесь історією свого міста, в нас один «ІЛЛІЧ» простояв понад сімдесят років, результат ми бачили. Не чекайте, що Ваш «бюст ІЛЛІЧА» з’явиться в центрі міста і буде вказувати гайсинчанам напрям до світлого майбутнього. Для «іллічів» в Гайсині сімдесят років, це вже критичний вік, йдіть вже самі зі своєю зграєю мініолігархів з міської ради на заслужену пенсію.

Бажаємо Вам міцного здоров’я та щасливої дороги в сторону пенсії.

З повагою,

мешканці міста Гайсин

ТОП новости

Вход

Меню пользователя