Рівненщина: Молодіжний житловий кооператив не може отримати свої квартири

Кілька десятків членів молодіжного житлового кооперативу, яким були обіцяні квартири в новоспорудженому будинку в центрі Рівного, на вулиці Соборній, не можуть заселитися в помешкання. Про це 6 лютого повідомив власкор ЗІКу.

За інформацією фахівців управління капітального будівництва Рівненського міськвиконкому, будівельники не можуть закінчити роботи через відсутність коштів. Тому майбутнім новоселам пропонують доплатити понад 600 тисяч гривень — близько 30 тисяч з кожної сім‘ї. Молоді люди робити це відмовляються. Кажуть, що винуватцем конфліктної ситуації є саме спеціалісти управління. При укладені угод на спорудження житла, за інформацією фахівців, ними не був врахований фактор зростання цін на будівельні матеріали та енергоносії. Не влаштовує майбутніх новоселів і варіант можливого продажу житла в центрі та придбання квартир у віддалених мікрорайонах. Шляхів вирішення конфлікту фахівці поки не знаходять.

Источник: “http://domik.ua/novosti/rivnenshhina-molodizhnij-zhitlovij-kooperativ-ne-mozhe-otrimati-svoyi-kvartiri-n14812.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя