АНАТОЛІЙ ГРИЦЕНКО: Порошенко «кришує» корупцію

АНАТОЛІЙ ГРИЦЕНКО: Порошенко «кришує» корупцію Президент мав заветувати, але він — підписав корупційний закон 3755.

Пише на своїй сторінці у Фейсбук Анатолій Гриценко

По-перше, цей закон відкладає кримінальну відповідальність за брехню в деклараціях чиновників/депутатів до 2017 року. Це — узаконена індульгенція для президентсько-прем’єрських команд до перевиборів.

По-друге, виводяться з-під декларування батьки й діти чиновника, які не проживають з ним. Це — узаконений спосіб не декларувати власні острови та маєтки на Лазурному узбережжі.

По-третє, збільшується поріг декларування деяких видів активів — ті, що до 200 000 гривень, можна в декларацію не вписувати. Для пересічного українця це — космічна сума, але чиновникам/депутатам чомусь дозволяється не декларувати такі активи.

Насамкінець, цінне рухоме майно декларується лише після запуску нової системи олнайн декларування. На практиці це означає, що всі яхти, автомобілі, коштовності, набуті до запуску нової системи, в декларацію держслужбовця не потраплять, а отже — корупціонери законно уникатимуть кримінальної відповідальності за незаконне збагачення. Це — спосіб легалізації вже існуючих незаконно набутих посадовцями статків.

Хто голосував за Порошенка, який обіцяв викорінити, а насправді "кришує" корупцію — робіть висновки.

Источник: ukrreal.info

Источник: “http://ilife-news.com/15263-anatoly-gricenko-poroshenko-krishuye-korupcyu.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя